pondělí 20. srpna 2012

Pozdrav z Postiry

Krásný den všem!
I já jsem se dočkala dnů dovolené a myslím,že zasloužené.Léto bylo pracovně náročné a tak jsem se odjezdu do námi milovaného Chorvatska nemohla dočkat.
Tentokrát jsme vyrazili na ostrov Brač do malebného a klidnějšího městečka Postira.
Už cesta trajektem byla zážitek  a líbila se zvláště dětem.
Při příjezdu jsme byli velice příjemně překvapeni panem majitelem.Na stole nás  přivítal domácí olivový olej,v lednici vychlazený džus a pivo.A takto si nás Pavlito,jak ho smíme oslovovat,rozmazluje po celou dobu našeho pobytu.
Po ránu na nás čeká mísa fíků,hroznového vína - obojí ze zahrady kolem apartmánu,k obědu donese zákusek - plněné čokoládové rohlíčky,pečené paní domu,k večeři lahev bílého vína.Musím říci,že si na dny plné pohody,moře,sluníčka a dobrého jídla rychle zvykám a nevím,nevím,jestli odjedu domů :-) !Posílám Vám srdečný pozdrav a to doslova,takové krásné bramborové srdíčko na nás čekalo na trhu.
4 komentáře:

 1. Vítej doma, Alenko! Měli jste krásnou dovolenou, na Brači jsem nikdy nebyla - pořád jen na Pagu, Tvoje vyprávění je moooc lákavé! Krásný letní den, Maru

  OdpovědětVymazat
 2. Maru děkuji moc za komentář!
  Nejkrásnější na tom je,že si tu pohádkovou dovolenou ještě stále užíváme :-) !Návrat do reality bude až v pátek.
  Moc zdravím,Alena.

  OdpovědětVymazat
 3. Alenko, moc tě vítám doma a přeji co nejpohodovější aklimatizaci do dnů všedních... Podala si další důkaz o krásách Chorvatska a dobrotě a přátelství a pohostinosti jeho lidí!
  krásný večer, moc zdravím! Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná dovolená!Moc hezké fotky.

  OdpovědětVymazat